Databáze Daňově uznatelné výdaje profi

On-line knihovna Daňově uznatelné výdaje profi Vám bude nepostradatelným pomocníkem při rozhodování v oblasti daňových a nedaňových výdajů.  Portál je denně aktualizován a žádná změna Vám tak neunikne.

Získejte pádné argumenty pro obhajobu výdajů!

Více informací

CO VŠECHNO OBSAHUJE DUV PRO ŽIVNOSTNÍKY PROFI?

 • články a komentáře
 • aktuality a další zpravodajství
 • příklady a řešené dotazy
 • právní předpisy, vyhlášky a pokyny
 • vzory a směrnice
 • tipy a upozornění na chyby
 • a další
Více informací
image01

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY K PŘEDPLATNÉMU

 • Bezplatný odpovědní servis (4 dotazy/rok)
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně Daňově uznatelné výdaje pro živnostníky profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Obsah

  Daňově uznatelné výdaje profi (DUV profi) je databáze informací z oblasti daňových a nedaňových výdajů určená především podnikatelům (fyzickým osobám). Obsahuje články, příklady, odpovědi na dotazy a denně aktualizované právní předpisy. Odborné texty zaměřené na problematiku daňové uznatelnosti výdajů jsou pravidelně aktualizovány renomovanými autory. Díky těmto informacím lze získat pádné argumenty pro obhajobu výdajů.

  DUV profi obsahuje:

  ·         odborné texty (články, řešené dotazy, příklady) zaměřené na problematiku daňové uznatelnosti výdajů

  ·         více než 350 aktuálních právních předpisů (ty lze zobrazit k různým datům účinnosti, změny oproti předchozí verzi jsou vidět barevně)

  DUV profi je nabízena ve dvou modulacích:

  ·         DUV profi

  ·         DUV profi PLUS – k tomuto modulu je navíc poskytováno bezplatné poradenství (max. 4 dotazy/rok) pro oblast nákladů a modul obsahuje i časový filtr a filtr dle oblasti nákladů.

  Renomovaný autorský kolektiv

  Informace na portálu DUV profi  jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory početného autorského kolektivu tvořeného pracovníky správy daně a státní správy, daňovými poradci, auditory a právníky (např. Ing. J. Ambrož, Ing. P. Běhounek, RNDr. I. Brychta, Ing. O. Burian, Ing. D. Fitříková, O. Holubová, Ing. O. Hochmannová, prof. Ing. L. Müllerová, CSc., Ing. I. Pilařová, Ing. B. Jindrová, Ing. P. Strakošová, Ing. V. Benda, J. Pfeilerová atd.). 

 • Funkce

  V on-line databázi DUV profi lze dokumenty hledat a třídit dle následujících kritérií, tj. můžete použít tyto typy filtrů:

  Dle TÉMATU

  Buď si vyberte požadované téma dle výběru, nebo po zadání pojmu do vyhledávače a vyhledání výsledků zredukujte jejich počet tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit. Na problém můžeme nahlížet např. z pohledu DPH, DPFO, DPPO, z pohledu účetnictví a dalších oblastí.

  Dle TYPU INFORMACE

  Databáze DUV profi je rozmanitá typem svých dokumentů - naleznete zde velké množství klasických článků, řešených dotazů z praxe, aktualit, právních předpisů atd. Dotazy zodpovídají zkušení a renomovaní autoři; díky těmto zveřejněným dotazům z oblasti nákladů se můžete vyvarovat chybám a pochybnostem v praxi.

   Dle AKTUÁLNOSTI

  • Garance

  Informace v DUV profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory početného autorského kolektivu tvořeného daňovými poradci, auditory, právníky i pracovníky správy daně. Takto ověřené články, které jsou platné pro dané období, jsou označeny logem  .

  • Archiv

  DUV profi dále nabízí bohatý archiv článků. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je využít např. při případných kontrolách účetnictví. Tyto články jsou označeny logem  .

  Dle PLATNOSTI v období

  DUV profi plus dokáže vyhledávat vybrané dokumenty platné pro jednotlivá časová období. Tuto funkci využijete zejména při zpětné kontrole účetnictví, kdy potřebujete znát aktuální informace ke staršímu datu. Příslušný článek si tedy můžete zobrazit ve znění, které bylo platné pro dané – Vámi vybrané období (tento filtr je dostupný pouze u vyššího modulu DUV profi plus).

  Dle OBLASTI NÁKLADŮ

  Jelikož portál DUV profi je zaměřen na otázky daňové uznatelnosti či neuznatelnosti výdajů (nákladů), jistě využijete filtr dle typu nákladů. Lze si vyfiltrovat pouze dokumenty, které se vztahují k určitému typu nákladu (např. k automobilu). (tento filtr je dostupný pouze u vyššího modulu DUV profi plus)

  Moje

  V této sekci naleznete dotazy, které jste podali prostřednictvím stránky DUV profi.

  Mně dostupné

  Pokud kliknete na tomto filtru, budete se pohybovat ve své verzi DUV profi a žádný článek nebudete mít uzamčen.

 • Služby

  Bezplatný odpovědní servis

  • Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis (max. 4 dotazy/rok) pro otázky vztahující se k daňové uznatelnosti nákladů (platí pouze pro vyšší modul DUV profi plus). Stačí zapsat dotaz do formuláře „položit dotaz“ či v záložce „Moje dotazy“ a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů.  Odpověď na dotaz se Vám zároveň uloží do záložky „Moje dotazy“, takže se k ní kdykoliv později můžete vrátit.

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!