dnes je 29.9.2022

Input:

Starší verze portálu MOJE daně bude končit

13.1.2022, Zdroj: Česká daňová správa

Finanční správa připomíná, že provoz starší verze daňového portálu MOJE daně a přístup do původních daňových informačních stránek bude ukončen 28. 2. 2022.

Pro plné využití elektronických služeb včetně vyplnění daňových přiznání prostřednictvím aplikace EPO (Elektronická podání pro Finanční správu) Finanční správa všem doporučuje využít služeb nového portálu MOJE daně, neboť u starší verze daňového portálu již nejsou podporovány veškeré služby, například načítání údajů.

Portál MOJE daně spustila Finanční správa již téměř před rokem (konkrétně 28. 2. 2021) a znamenalo to další posun ve zjednodušení, zrychlení a poskytnutí vyššího komfortu elektronické komunikace s Finanční správou. Od jeho spuštění měli uživatelé původních daňových informačních schránek (DIS) přesně rok na to, aby si  jednoduše zřídili modernizovanou daňovou informační schránku PLUS (DIS+).

Původní daňové informační schránky (DIS), do kterých se lidé přihlašovali na adrese https://adisspr.mfcr.cz,  budou podle zákona zrušeny, a to 28. 2. 2022.  Po tomto datu nebudou původní schránky

Nahrávám...
Nahrávám...