dnes je 30.9.2022

Input:

Náklady na nákup denního tisku

6.7.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Náklady na denní tisk je třeba z hlediska nákladů posuzovat dle obecného § 24 odst. 1 ZDP, neboť tyto náklady nejsou taxativně vyjmenovány v § 24 odst. 2 ZDP. Důležitým aspektem bude ale i obor podnikání a charakter příslušných tiskovin.

Dotaz:

Chtěla bych se zeptat, zda je možné si v jakékoliv firmě (oboru) daňově uplatnit denní tisk? Děkuji

Odpověď:

Daňová účinnost výdajů se posuzuje s ohledem na ustanovení § 24 odst. 1 a 2 ZDP.

V § 24 odst. 2 ZDP je uveden

Nahrávám...
Nahrávám...